Sobotní a Nedělní Workshopy - Palác Lucerna

Sobotní a nedělní workshopy budou probíhat v architektonickém skvostu Prahy - v mramorovém sále, v galerii a v kavárně Lucerna. Čeká na vás útulné a komfortní prostředí s možností využití služeb kavárny a relaxačního zákoutí.

Více info o Lucerně: www.lucerna.cz.

Páteční workshopy a party - Klub Tresor

Páteční party proběhne v centru Prahy v klubu Tresor na Vinohradech. Bývalá historická tančírna nabízí krásné prostory dosti velké pro pořádání mezinárodní akce. Zároveň zde však najdete rodinou a přátelskou atmosféru.

Více info o klubu: www.tresorclub.cz/dance-club.

Sobotní party - Kostel sv. Anny

Magická, mystická, nezapomenutelná a jediná bachata party v kostele na světě.
Sobotní párty Festivalu si našla své místo opět v kostele. Letos to však bude nádherný kostel sv. Anny v samotném srdci Prahy. Po všech historických peripetiích se kostel stal duchovním střediskem vzniklým z podnětu bývalého prezidenta republiky Václava Havla. A tento večer se stanem tanečním střediskem všech milovníků bachaty.

Nedělní party - Palác Lucerna

Rozloučení s festivalem proběhne v neděli večer v Lucerně. Párty si užijete v nádherném mramorovém sále s kouzelnými křišťálovými lustry, secesní výzdobu a mramorovým obležením. Hrát budou stále skvělí DJ´s a nebojte se, většina lektorů nám zůstane i na tuto poslední párty.