Umělci

ANDREA & SILVIA (ITA)

Trojnásobní mistři světa v bachatě již potřetí v Praze!

Hvězdy italské bachaty jsou známé po celém světě dechberoucími show a romantickým social tančením. Kromě úžasných zábavných workshopů se s nimi můžete těšit na jejich specialitku Bachata Acrobatica. To nemůžete zmeškat!
ALEX & LAURA (SPA)

Jedny z nejpřínosnějších workshopů na festivalech tradičně patří Alexovi a Lauře. Oba lektoři mají široký taneční základ i mimo bachatu, ať už jsou společenské tance, flamenco nebo contemporary a navíc skvělé pedagogické schopnosti. Ve svých workshopech se tento španělský pár zaměřuje na muzikalitu, techniku sensual bachaty a další prvky, které posunou váš tanec dál. Těšte se na Barcelona Sensual Style!
DANIEL & PEBBLES (UK)

Bachatový šílenci z Londýna se podělí o úžasnou taneční energii. Jejich dominikánská bachata vás dostane do kolen.

Daniela se dočkáte nejen jako lektora ale i jako DJ, který vás nenechá sedět a Pebbles si kromě ženských pohybů zamilujete pro její úsměv, který nikdy neodloží. Jestli někdo dělá na párty super atmosféru, jsou to právě oni.
SERGIO & BEIGE (SPA/HU)

I letos máme možnost přivítat úžasného energického lektora Sergia, tento rok však s novou partnerkou Beige. Sergio odstartoval svou kariéru na Kanárských ostrovech, kde se specializoval na Bachatu Sensual, Timbu Cubanu, Salsu Casino, rumbu a afro. Nyní žije, tančí a učí ve Vídni se Zsuzsannou Bojte alias Beige. Beige, původem z Maďarska, založila ve Vídni taneční školu MyDance Vienna. Její láska k tanci rostla už od dětství, kdy se věnovala baletu, jazzu, hip-hopu, po té jí uchvátila salsa Cross Body Style, chacha a v neposlední řadě bachata.
GABOR & ANNA (HU)

Trojnásobní vítězové BachataStars Hungary, dvojnásobní vítězové BachataStars Poland a finalisté celosvětového finále letos exkluzivně a poprvé v Praze.

Páru, který spolu tančí od roku 2009, je vlastní Bachata Sensual. Když se zeptáte jejich studentů, jací jsou, nejčastěji řeknou: funny, friendly a cool a přesně takové budou i jejich workshopy na Bachata Magic.
VALENTIN & ADINA (RO)

Valentin a Adina mají svůj unikátní styl bachaty, který si zamilujete. Kombinují Bachatu Sensual s prvky z jiných stylů a ucítíte i dotyk dominikánské bachaty. Valentin je zakladatelem největší rumunské taneční školy Salsa Factory a lásku k bachatě získal již před deseti roky, kdy se stal i několikrát mistrem Rumunska. Se svým vystoupením získal dokonce 5. místo na World Latin Dance Cup v roce 2010 v San Diegu. Se svou partnerkou Adinou spolupracují více než dva roky a společně učí na salsa a bachata festivalech po celém světe.

DJ's

DJ TRONKY

Speciální pozvání pro 3. ročník Bachata Magic festivalu patří DJ Tronkymu. Autor nejlepších bachatových remixů přiletí do Prahy z Říma. Bude to stát za to.
DJ CHONG

Londýnská bachatová scéna a Dj Chong patří již neodmyslitelně k sobě. V Praze bude mít na playlistu dominikánskou bachatu i spoustu sensual náladovek.