Umělci

ANDREA & SILVIA (ITA)

Trojnásobní mistři světa v bachatě podruhé v Praze! Hvězdy italské bachaty jsou známé po celém světě dechberoucími show a romantickým social tančením. Kromě úžasných zábavných workshopů se s nimi můžete těšit na jejich specialitku Bachata Acrobatica.
To nemůžete zmeškat!
ALEX & LAURA (SPA)

Jedny z nejpřínosnějších workshopů na festivalech tradičně patří Alexovi a Lauře. Tento španělský pár se zaměřuje na muzikalitu, techniku sensual bachaty a další prvky, které posunou váš tanec dál. Těšte se na Barcelona Sensual Style!
DANIEL & PEBBLES (UK)

Bachatový šílenci z Londýna se podělí o úžasnou taneční energii. Daniela se dočkáte nejen jako lektora ale i jako Dj, který vás nenechá sedět a Pebbles si kromě ženských pohybů zamilujete pro její úsměv, který nikdy neodloží. Jestli někdo dělá na párty super atmosféru, jsou to právě oni.
CHRISTOPH & NOOR (GER)

Nezapomenutelná show nás loni v kostele chytla za srdce a letos jsou tu opět. Chris & Noor v současné době učí bachatu a salsu ve Stutgartu, kde Chris zároveň tančí v místním divadle. Jeho klasické taneční vzdělání, jemné vedení a smysl pro muzikalitu z něj dělají více než příjemného tanečníka. Elegantní krásná bachatera Noor je třešničkou na dortu celého festivalu. Dámy i pánové těšte se na její ladies styling.
SERGIO & ANA (SPA)

Letos poprvé v Praze Sergio & Ana, aktuálně třetí pár World Bachata Masters. Jejich bachatovou Mekkou je Sevilla, kde pravidelně učí a odkud vyrážejí na mezinárodní festivaly. Oba mají dlouholeté taneční zkušenosti se salsou a kdybyste se jich dnes zeptali, jestli milují víc salsu nebo bachatu, nedokázali by odpovědět. Čeká vás překrásná show a workshopy, kde vám předají nejen techniku bachaty ale i to, co pro ně znamená tanec.
MIRO & BLANCA (UK)

Miro a Blanca v současné době působí ve Velké Británii, kde se kromě tance Miro ještě věnuje DJingu. Po sedmi letech tanečních zkušeností byl Miro osobně pozván na lektorský kurz ke Korkemu a Judith a jejich styl bachaty sensual je mu dodnes velmi blízký. Minulý rok jste měli možnost Mira vidět s Noor, letos jsme festival obohatili o úžasnou tanečnici a jeho partnerku Blancu.

DJ's

DJ INGENIERO

Honzík Kaltoun alias DJ Ingeniero, timbero a bachatero hraje v mnoha pražských klubech od La Macumby až po DCS. Sázíme, že od něj určitě uslyšíte jeho oblíbenou bachatu“Chivalry Is Dead”.
DJ CHONG

Londýnské bachatové párty patří Dj Chongovi. V Praze bude mít na playlistu dominikánskou bachatu i spoustu sensual náladovek.
DJ MIRO

Miro je DJ, který má rád především energickou bachatu a žádné monotónní melodie. I když si nerad vybírá, v současné době by mezi jeho oblíbené bachaty patřila Por favor od 24 Horas nebo Horoscopeo od D. Marte. Jako správný DJ touží po tom inspirovat tanečníky svou hudbou a my doufáme, že si s ním užijete to pravé flow na parketě.